• 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 5
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
block
Интересные dle шаблоны скачать бесплатно.
Качественные шаблоны dle скачать бесплатно.
сантехника ido.

Учреждения образования

________________________ Учреждения общего среднего и дополнительного образования ________________________


  • Гимназия № 1 имени академика
         Е.Ф.Карского г. Гродно

  • Гимназия № 3 г. Гродно

  • Гимназия № 4 г. Гродно

  • Гимназия № 7 г. Гродно

  • Гимназия № 9 имени
         Ф.П.Кириченко г. Гродно

  • Средняя школа № 3 имени
         В.М.Усова г. Гродно

  • Средняя школа № 5 г.Гродно

  • Средняя школа № 6 г. Гродно

  • Средняя школа № 11 имени
         генерала армии А.И.Антонова
         г. Гродно

  • Средняя школа № 12 г. Гродно

  • Средняя школа № 13 г. Гродно

  • Средняя школа № 15 имени
         Д.М. Карбышева г. Гродно

  • Средняя школа № 19 г. Гродно

  • Средняя школа № 20 г. Гродно

  • Средняя школа № 26 г. Гродно

  • Средняя школа № 31 г. Гродно

  • Средняя школа № 33 г. Гродно

  • Средняя школа № 34 г. Гродно

  • Средняя школа № 35 имени
         Н.А.Волкова г. Гродно

  • Средняя школа № 37 г. Гродно

  • Средняя школа № 38 г. Гродно

  • Средняя школа № 39 имени
         И.Д.Лебедева г. Гродно

  • Средняя школа № 40 г. Гродно

  • Средняя школа № 41 г. Гродно

  • ________________________ Учреждения дошкольного образования ________________________


  • Ясли-сад № 4 г. Гродно

  • Специальный ясли-сад № 5
         г. Гродно

  • Специальный детский сад № 19
         г. Гродно

  • Ясли-сад № 20 г. Гродно

  • Ясли-сад № 22 г. Гродно

  • Ясли-сад № 23 г. Гродно

  • Ясли-сад № 27 г. Гродно

  • Дошкольный центр развития
         ребенка № 30 г. Гродно

  • Ясли-сад № 31 г. Гродно

  • Ясли-сад № 32 г. Гродно

  • Ясли-сад № 35 г. Гродно

  • Ясли-сад № 38 г. Гродно

  • Ясли-сад № 41 г. Гродно

  • Ясли-сад № 42 г. Гродно

  • Ясли-сад № 44 г. Гродно

  • Ясли-сад № 46 г. Гродно

  • Ясли-сад № 47 г. Гродно

  • Ясли-сад № 53 г. Гродно

  • Ясли-сад № 57 г. Гродно

  • Дошкольный центр развития
         ребенка № 58 г. Гродно

  • Ясли-сад № 63 г. Гродно

  • Ясли-сад № 65 г. Гродно

  • Ясли-сад № 66 г. Гродно

  • Ясли-сад № 68 г. Гродно

  • Ясли-сад № 69 г. Гродно

  • Ясли-сад № 70 г. Гродно

  • Ясли-сад № 71 г. Гродно

  • Ясли-сад № 74 г. Гродно

  • Ясли-сад № 75 г. Гродно

  • Ясли-сад № 76 г. Гродно

  • Ясли-сад № 80 г. Гродно

  • Ясли-сад № 82 г. Гродно

  • Ясли-сад № 84 г. Гродно

  • Ясли-сад № 86 г. Гродно

  • Ясли-сад № 87 г. Гродно

  • Ясли-сад № 88 г. Гродно

  • Ясли-сад № 90 г. Гродно

  • Ясли-сад № 91 г. Гродно

  • Ясли-сад № 92 г. Гродно

  • Санаторный ясли-сад № 95 г. Гродно

  • Дошкольный центр развития
         ребенка № 97 г. Гродно

  • Дошкольный центр развития
         ребенка № 98 г. Гродно

  • Ясли-сад № 99 г. Гродно

  • Ясли-сад № 100 г. Гродно

  • Ясли-сад № 102 г. Гродно

  • Ясли-сад № 103 г. Гродно

  • Ясли-сад № 105 г. Гродно

  • Ясли-сад № 106 г. Гродно

  • Ясли-сад № 107 г. Гродно

  • Ясли-сад № 108 г. Гродно

  • Ясли-сад № 109 г. Гродно

  • Ясли-сад № 110 г. Гродно

  • » Пераможцы ХIХ рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці «Калядная зорка»

     

                                            намінацыя “Интэр’ерная лялька”

                                            2 месца

                                            Быль Соф’я, 13 гадоў

                                            Быль Антаніна, 15 гадоў

                                            “Спадарыня Зіма”

                                            аб’яднанне па інтарэсах “Асновы дэкаратыўна-прыкладной творчасці”

                                            педагог Генюш Вера Юр’еўна

                                            ДзУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г. Гродна”

     

                                            намінацыя “Арт-аб’ект”

                                            3 месца

                                            Перагінец Дар’я, 9 гадоў

                                            “Казачныя ўзоры”

                                            узорная студыя мастацкай керамікі “Казачная гліна”

                                            педагог Круглаполава Святлана Міхайлаўна

                                            ДзУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г. Гродна”

     

         У змесце і характары дзіцячых работ адлюстраваны сучасныя падыходы, цікавыя творчыя знаходкі, якія гарманічна спалучаюцца з традыцыйнымі тэхналогіямі.

     

         Па выніках абласнога этапа ХIХ рэспубліканскай выставы-конкурсу «Калядная зорка» пераможцамі сталі:

     

    Намінацыя “Паштоўка-віншаванне”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    I

    Кізюкевіч Вікторыя

    “Прырода і фантазія”

    Стасевіч А.М.

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Кераміка”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    I

    Васільеў Роберт

     

    узорная студыя мастацкай керамікі “Казачная гліна”

    Круглаполава С.М.

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Елачная цацка”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    II

    Банькова Яніна

     

    узорная студыя мастацкай керамікі “Казачная гліна”

    Круглаполава

    С. М.

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Мастацкі роспіс”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    II

    Шчагнінская Ксенія

    узорная студыя “Чароўнае шкло”

    Папова Г.А.

    ДзУА

    “Гімназія № 7

    г. Гродна”

    Намінацыя “Сувенір-падарунак”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    II

    Перагінец Дар’я

     

    узорная студыя мастацкай керамікі “Казачная гліна”

    Круглаполава С.М.

    ДзУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Інтэр’ерная лялька”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    III

    Хмара Аляксандра

     

    майстэрня “Чарадзейная скарбонка”

    Малафей Д. С.

    ДзУА

    “Сярэдняя школа

    № 34 г. Гродна”

    III

    Быль Соф'я,

    Быль Антаніна

     

     

    “Асновы ДПТ”

    Генюш В.Ю.

     

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Сюжэтная кампазіцыя”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    III

    Стасіліус-

    Лісай Караліна,

    Казацкая Вераніка,

    Додзік Яна

    “Бісерапляценне”

    Жвалеўская В.В.

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

    Намінацыя “Навагодні касцюм”

    месца

    аўтар

    аб’яднанне па інтарэсах

    кіраўнік

    ўстанова

    III

    Быль Антаніна

    “Асновы ДПТ”

    Генюш В.Ю.

    ДзУА

    “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Прамень” г.Гродна”

     

    Віншуем пераможцаў!

     

    Вернутся